Nasza historia

Nasza Historia zaczyna się pod koniec roku 2016 wtedy to właśnie powstaje pomysł stworzenia naszego pierwszego produktu Dziennika Treningowego który będzie wspierał kobiety w dążeniu do upragnionej sylwetki i założonego celu.
Pół roku zajęło nam stworzenie idealnego wnętrza oraz designu okładki w taki sposób by spełniał wszystkie oczekiwania aktywnych fizycznie kobiet.
I tak w Sierpniu 2017 wydajemy na świat


Dziennik Treningowy Krok Bliżej.

Następnie wypuszczamy Kalendarze na 2018 rok w bardzo małym nakładzie który znika w mgnieniu oka. Mamy już za sobą 3 edycje kalendarzy 2018,2019,2020 i z roku na rok robimy to coraz lepiej. Naszym głównym sloganem są słowa „Krok Bliżej” wierzymy że każdy z nas każdego dnia małymi kroczkami zmierza w kierunku upragnionego celu. I z tym hasłem idziemy przez świat.
Staramy się by proces wysyłki odbywał się jak najszybciej. Każda paczka przechodzi przez nasze dłonie i jest starannie zapakowana z dbałością o każdy szczegół tak byś czuł że trzymasz w swoich dłoniach wyjątkowy produkt.
W ciągu roku tworzymy również plannery niedatowane pod nazwą „Krok Bliżej Marzeń” w których samemu wpisuję się daty. Każdy nasz produkt jest limitowany i wypuszczany w niedużym nakładzie co odróżnia nas od produktów które możesz znaleźć w „Empikach” . Posiadając nasz produkt masz świadomość że jest ich limitowana ilość i każdy jest wyjątkowy.
Wsparliśmy również fundacje Pajacyk i przekazaliśmy część naszych zysków ze sprzedaży kalendarzy w 2017 roku i tym samym ufundowaliśmy około

250 obiadów dla dzieci w Polskich szkołach ♥ 

Reaktywowaliśmy również zabawę dla dzieci popularna w Polsce z dawnych lat a mianowicie Złote Myśli. Jest to zeszyt który przekazuje się swojemu znajomemu i musi on odpowiedzieć na zwarte w nim pytania po czym nam go zwrócić.
Cały czas się rozwijamy i realizujemy nasze najbardziej szalone pomysły. Dziękujemy wam że wspieracie nas zakupując nasze produkty przez co możemy się nieustannie rozwijać.
Produkty od początku do końca są realizowane Polsce.
Jeżeli masz jakieś pomysły/sugestie jak możemy ulepszyć nasze produkty nie bój się napisać do nas ♥
Dziękujemy że jesteś z nami i zapraszamy cię do